Opltova taneční škola - taneční kurzy pro mládež a dospělé

Opltova taneční škola - taneční kurzy pro mládež a dospělé. Taneční škola pořádá taneční kurzy pro mládež a dospělé v Obecním domě a hotelu Legie. Naučíte se taneční kroky pro tance polka, valčík, waltz, tango, foxtrot, sambu, cha-cha, rumbu, jive. Zápis do tanečních kurzů Opltovy taneční školy po internetu.

OVERVIEW

The web page tanecni-skola.cz presently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have examined twenty pages inside the website tanecni-skola.cz and found ten websites interfacing with tanecni-skola.cz. We were able to discover two public communication accounts owned by tanecni-skola.cz.

TANECNI-SKOLA.CZ TRAFFIC

The web page tanecni-skola.cz is seeing variant quantities of traffic all round the year.
Traffic for tanecni-skola.cz

Traffic ranking (by month) for tanecni-skola.cz

Traffic ranking by day of the week for tanecni-skola.cz

1.KŠPA - škola pro podnikavé

1KŠPA - MERCEDES mezi soukromými školami! 1 KŠPA - vaše dobrá volba! Hledáme ve studentech, co v nich je - a ne, co není! Proč studovat u nás. Naše škola vznikla na základě myšlenky přiblížit se potřebám praxe. Základem školy je pragmatičnost a praktičnost. Nová soukromá ZŠ v Pernerově ulici 29 v Praze. Vítěz Stanley Cupu je studentem 1.

Taneční škola StandardKlub Praha

Kurzy pro mládež a dospělé. Standardní a latinskoamerické tance pro každého! Věnujeme se výuce tance dětí, juniorů, mládeže i dospělých. Prostě všech od dvou do sta let. Těšíme se na viděnou na tanečním parketě! Tančit se naučí každý! V našich tanečních kurzech společenského tance. Se snadno pochopitelnou a zábavnou formou naučíte skvěle tančit! Učíme nejnovější taneční trendy. Výuka probíhá pro malé skupiny do 12 párů. Jedny z nejnižších cen v Praze.

STAR DANCE 4 - když hvězdy tančí - soutěžící, fotky, stardance 4 2010 - fans portál

Web fanoušků StarDance 3 and 4 - soutěžící, videa, fotky. Budete sledovat čtvrtou řadu StarDance? Ještě nevím. Raquo; pujcky bez registru bez prijmu bez poplatku bez zastavy zenam na md. Přidejte si stránku k oblíbeným položkám zde. StarDance IV odstartovala - 1. 31 10 2010 Ne 13.

WHAT DOES TANECNI-SKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of tanecni-skola.cz Mobile Screenshot of tanecni-skola.cz Tablet Screenshot of tanecni-skola.cz

TANECNI-SKOLA.CZ SERVER

Our parsers diagnosed that a lone root page on tanecni-skola.cz took five hundred and ninety-four milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
217.31.57.190

SERVER OS AND ENCODING

We caught that this domain is operating the Apache/2.2.16 (Debian) operating system.

Opltova taneční škola - taneční kurzy pro mládež a dospělé

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Opltova taneční škola - taneční kurzy pro mládež a dospělé." We saw that the web page stated " Taneční kurzy pro dospělé páry." It also said " Prihlásit se do kurzu! Zápis na sezonu 20152016. Telefonické přihlášky na čísle 420 731 925 921. STAŇTE SE PŘÁTELI OPLTOVY TANEČNÍ ŠKOLY NA Facebooku! Do tanečních kurzů pro dospělé." The header had opltova as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by oplt, taneční, and škola which isn't as urgent as opltova. The other words tanecni-skola.cz uses is taneční. kurzy is included and will not be seen by search crawlers.

ANALYZE SUBSEQUENT WEB SITES

Taneční skupina girls

Sedm svůdných míst na tvém těle, které kluci zbožňují! Tak vypadá hvězda filmu Účastníci zájezdu po 10 letech. Zákulisie Mini Talent Show Gala. Nahrávanie Láska príď k nám. Na nákupech a casting do skupiny.

Dům kultury Hodonín

Dům kultury je příspěvkovou organizací zřízenou Městem Hodonínem za účelem zajišťování kulturní činnosti a udržování kulturních tradic. V DOMĚ KULTURY HODONÍN JE MOŽNO ZAKOUPIT OD 3. 2015 PERMANENTKY NA SERIÁL DECHOVÝCH HUDEB. ROČNÍKU SOUTĚŽE VĚNEČEK Z ROZMARÝNU FANOŠE MIKULECKÉHO. CENA CD JE 120,- Kč.

Taneční škola Blanky Vášové 2015

Říjen 2015 - březen 2016. Vítejte na stránkách Taneční školy Blanky Vášové! Paní Blanka Vášová absolvovala obor společenský tanec a choreografie na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Vyučuje v Praze a Středních Čechách a je řádnou členkou Svazu učitelů tance. Které sdružuje přední taneční školy v Evropě.

Taneční aktuality Aktuální zprávy

Taneční aktuality - orientační bod ve světě tance. Archiv zpráv 2007 - 2010. Reportáže zahraničí 2009 - 2010. Reportáže a články 2008 - 2010. Rozhovor so zakladateľom festivalu PAN Miroslavom Kasprzykom. Několik otázek pro tanečnici a produkční Karolínu Hejnovou k nové premiéře skupiny ME-SA Swarming. Několik otázek pro Toma Rychetského a Štěpána Benyovszkého, spolutvůrce inscenace Caves and Creatures z dílny DekkaDancers.

Taneční centrum Praha - konzervatoř a gymnázium, odborná a všeobecná maturita, absolutorium VOŠ v klasickém, moderním a jazzovém tanci a pedagogická aprobace

INFORMACE PRO OBČANY A PARTNERY. V dětském studiu trénují talentovaní žáci ZŠ a připravují se. Pro kvalitní zájmovou činnost v oblasti tanečního divadla. Staré stránky můžete navštívit zde.